Berjer koltuk, halk arasında çok yaygın şekilde bilinen bir başka tabiriyle “tekli koltuk,” genellikle tek kişilik modelleriyle ünlü ancak günümüzde buna ek olarak ikili ve üçlü modelleri de bulunan, oldukça şık ve farklı tasarımlara sahip bir koltuk çeşididir. En popüler modelleri düz renkli, oldukça yumuşak kumaştan ve sert dokudan yapılma; arkası ve kolları yüksek, fazlasıyla göz alıcı tarzları ile anında dikkat çeken modeller olmaktadır. Klasik modellerde hemen hemen hiçbir aşırı detay ya da gösterişli malzeme kullanılmamasına rağmen bu sade ve asil duruşlarıyla bile berjer koltuklar en dikkat çekici mobilyalar arasında yerlerini alırlar. Çoğunlukla tekli olanlarının tercih edilmesinin sebebi de tek kişilik olması yönüyle en rahat oturma alanını sağlarken bu koltuk türünün daha şık bir görünüşünün oluşu bir gerçektir.

Berjer koltuk modellerinin kimisi koltuk takımları ile birlikte, takımın bir parçası olarak satışa sunulurlarken bazı modelleri de ayrı bir ürün olarak satılmaktadırlar. Her iki türlü de kendilerine ait özellikleri ve tarzları ile en göz alıcı koltuklardan biri olmayı başarırlar. Nereye koymak istiyorsanız oraya uygun ve her stilde berjer bulabileceğiniz gibi boyut olarak da bu koltukların birçok çeşidine rastlamanız mümkündür. Evinizin modeline, dizaynına ve dekorasyonuna en güçlü etkilerden birini gerçekleştirebilirler. Fazla yer harcamadan en şık dekorasyon fikirleri için bu tarzdaki modellere göz atabilir ve size en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli seçebilirsiniz.

Bu modellerimizher tarzdaki mekâna uyum sağlama kabiliyeti gösterirler. En klasik ve sade mekânlardan en modern ve farklı olanlarına kadar her yerle uyuşabilecek modeller içinde illa ki aradığınızı; hatta hayal ettiğinizden daha güzelini bulabilirsiniz. İster geniş oturma minderli ister daha dar olsun; açık veya koyu renkli olsun ya da desenleri daha canlı olsun her modelden ve farklı dizaynlardan berjer koltuklara ulaşabilirsiniz. Dahası bu koltuklar sadece evinizin değil cafe veya oteller gibi daha büyük, açık alanlara sahip işletmelerin de gözdesidir. Bunun nedeni rahatlık ve şıklığın en büyük timsali olmalarında yatmaktadır. Yeme-içme veya misafir ağırlama mekânlarında müşterilerinin rahatlığını arzu eden işletme sahiplerinin kaçırmaması gereken pek çok model, kumaş, desen ve renkte koltuk modellerimizden bulmak mümkün.

Birbirinden özel isimleri, renkleri ve görünümleri ile yaratıcılıkta sınırları zorlayan çok özel üretilmiş ürünlerimiz, muntazam tasarımları ile keyfinize keyif katarken ödediğiniz miktarı da fazlasıyla hak eden bir mobilya olarak hesaplılığın da keyfini sürmenize sebep olacaktır. İsterseniz en sade modelini seçin ya da dilerseniz en son moda tasarımlardan birini gözünüze kestirin; her koşulda rahatlıkları ve pek çok koltuk modeli arasından sıyrılan stilleri ile mekânınızın gözde parçası olmak için en fazla iddiaya sahip olan koltuk çeşitlerindendir. Bir koltuktan beklentisi oldukça fazla olanlar için en kaliteli ürünlerden berjer koltukları şüpheye kalmadan seçebilir ve beklentilerinizi karşılayan bu koltuklarla uzun yıllar geçirebilirsiniz.

 

Berjer Koltuk Üretimi

Berjer koltuk üretimi her tür, moda ve tarz tek tek incelenerek bunlara uygun ve tamamen bu modelleri yansıtan ürünleri ortaya çıkarma üstüne kurulu bir süreçtir. En son moda akımları, klasik modeller ve en popüler olan görünümlere sahip olmalarına özen gösterilen ürünlerimiz oldukça itinalı ve titiz çalışmalar ile üretilerek müşterilerimizin beğenisine sunulur. Siz hangi alana ait olacak şekilde kullanmak istiyorsanız ona uygun modellerimiz içinden, mekânınıza göre en özel tasarımlara ulaşmanız mümkün. Cafe ve restoranlarınıza özel en rahat ve uyum konusunda en iddialı modellerimizin yanında evleriniz için şıklığın ve kalitenin timsali olabilecek modellerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız.